محل تبلیغات شما
مرد. -مرد بودن یعنی چی؟ -یعنی قدرت نمایی کردن؟ -یعنی سبیل کلفت کردن؟ -یعنی بی رحمانه تازیانه زدن؟ -یعنی صداتو بندازی تو سرتو عربده بکشی؟؟؟ +نوچ داداشم شدیدا در اشتباهی.دوره مرد بودن و قیصر و فردین خیلی وقته سر اومده. +الان خیلی وقته ک مرد پیدا نمیشه ،طوری شده هرطرفتو بگردی قناری و جوجه رنگی میبینی. +مردانگی به حدی مسخره شده ک دختره به پسری ک خط چشم میکشه ،مو رنگ میکنه و گوششو سوراخ میکنه تازه 15سالشم هست میگه آقایی.!!! -آخه آقایی؟اونم این فنچول؟؟؟؟!!!! +مرد بودن یعنی به جا غیرتی شدن،یعنی آرامش خانوادتو فراهم کردن،یعنی تکیه گاه بودن،یعنی وقتی حرفی میزنی تا پای جونت رو حرفت بمون،یعنی وقتی میزنی رو کتفش خاک زحمت بلند بشه نه اینکه وقتی دست بصورتش میزنی تا آرنج تو کرم پودر فرو بری. (قصد توهین ندارم طرف صحبتم فقط بعضی خانوماس(جوجه رنگی) ک ادعای مردونگی دارن.) قهرمان زندگی. +میگن مال قصه هاس ولی واس من نبود واس من واقعی بود اما نموند.کاش بود و میدید ک چقدر بزرگ شدم،چقدر بعد رفتنش خرد و افسرده شدم،میدید ک دیگه خنده هام از ته دل نیس،میدید ک کابوسای شبم یکی دوتا نیس.هیییییی کاش بود کاااااش. *نکته : اصلا منظورم شاهزاده با خر سفید نیس چون بنظرم اون ک.شعری بیش نیس و کسایی هم ک باورش دارن یک عده آدمه سرشار از توهم هستن (دچار بیماری سیندرلا نباشیم). +مرد بودن تو ذاته آدمه #اداشو_درنیار

مرد...قهرمان زندگی...

ببخشید چسب زخم نیس...

ک ,مرد ,یعنی ,نیس ,میزنی ,تو ,مرد بودن ,جوجه رنگی ,کاش بود ,میزنی تا ,قهرمان زندگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها